FB soutěž – vyber si produkt dle sebe

60542017_341264169909978_8542293766780747776_n

Připravila jsem si pro vás novou soutěž na Facebooku. Tentokrát si vylosovaný výherce bude moct vybrat ze 3 produktů, které jsou popsány níže . A jaké jsou podmínky?

  1. Dej to se mi líbí mé FB stránce Farmasi Cz/Sk.
  2. Dej to se mi líbí příspěvku o soutěži na Facebooku.
  3. Do komentáře označ 3 osoby, které také rády soutěží + PŘESNÝ název produktu, který bys rád/a vyhrál/a v případě, že tě vylosuji. Komentáře se mohou opakovat, ale vždy musíš označit nové soutěžící a připsat název produktu, který chceš vyhrát.
  4. SDÍLEJ TENTO PŘÍSPĚVEK NA SVŮJ PROFIL.
  5. Soutěž potrvá do úterý 21.5.2019 do půlnoci a na pozdější komentáře nebude brán zřetel. Poté vylosuji jednoho výherce, který dostává výhru, kterou napsal do komentáře.

Tato soutěž není žádným způsobem provozována, ani propojena s Facebookem a Facebook za ni neodpovídá.

A teď něco málo k produktům, o které můžete soutěžit:

  1. Zjemňující sérum s aktivním uhlím hloubkově čistí pleť od nečistot, černých teček, akné. Pomáhá otevírat póry a proto umožňuje efektivní čištění.

 

 

 

 

2. Řasenka Optimal Style je jednou z našich nejprodávanějších řasenek. Stejně jako všechny naše ostatní řasenky sedí i citlivým očím. Speciální kartáček řasy dokonale odděluje a vytváří tak jejich objemný a vytočený vzhled.

 

 

 

3. Šampon s olejem z černého kmínu je skvělý pro suché, poškozené vlasy bez                                                              lesku. Z vlastní zkušenosti velmi doporučuji i těm, které trápí např. na atopický ekzém                                                         nebo lupénka v pokožce hlavy.