Soutěž FB červenec

image1 (1)

Připravila jsem si pro vás novou soutěž na Facebooku. Tentokrát si vylosovaný výherce bude moct vybrat z 5 produktů, které jsou popsány níže . A jaké jsou podmínky?

  1. Dej to se mi líbí mé FB stránce Farmasi Cz/Sk.
  2. Dej to se mi líbí příspěvku o soutěži na Facebooku.
  3. Do komentáře označ 3 osoby, které také rády soutěží + název produktu, který bys rád/a vyhrál/a v případě, že tě vylosuji. Komentáře se mohou opakovat, ale vždy musíš označit nové soutěžící a připsat název produktu, který chceš vyhrát.
  4. SDÍLEJ TENTO PŘÍSPĚVEK NA SVŮJ PROFIL.
  5. Soutěž potrvá do pondělí 15.7.2019 do půlnoci a na pozdější komentáře nebude brán zřetel. Poté vylosuji jednoho výherce, který dostává výhru, kterou napsal do komentáře.

Tato soutěž není žádným způsobem provozována, ani propojena s Facebookem a Facebook za ni neodpovídá.

A o co soutěžíme?

Výsledek obrázku pro sos serum farmasi1. SOS sérum – Tea tree olej je nejsilnější přírodní antiseptický prostředek. Pomáhá při oparech, aftech, zánětu koutku, bolesti svalů a kloubů, mastných vlasech, lupech, svědění pokožky, dermatitidě, ekzémech, lupence a akné. Předchází jejich tvorbě bez vysoušení pleti. Nanesením na vyrážku předchází jejímu znovuvytvoření a napomáhá rychlejšímu vymizení. Vhodné na celé tělo. Má mnohostranné použití. Tea Tree olejové sérum naneste pomocí prstu nebo tampónu na postižené místo. Používejte pravidelně. V případě léčení kožních problémů kombinujte s TeaTree tonikem a gelem.

Výsledek obrázku pro miswak farmasi2. Bělicí zubní pasta s miswakem – bělící zubní pasta, speciálně formulovaná se salvadorou a čajovníkovým olejem, odstraňuje skvrny od čaje a kávy a jemně bělí zuby. Zároveň je chrání před povlakem, dodává viditelně bělejší a jasnější úsměv a zanechává svěží dech. Jemně odstraňuje povlak a povrchové skvrny hloubkovým čištěním. Salvadora cíleně bílí silné skvrny na zubech. Technologie Stain Defense bojuje proti tvorbě nových skvrn. Způsob, jak získat bělejší a jasnější úsměv. Zubní pasta představuje nevyhnutelnost proti skvrnám od čaje a kávy.

Výsledek obrázku pro zen mascara farmasi3. Řasenka ZEN – Díky technicky vyspělému složení a silikonovému kartáčku poskytuje řasenka maximální objem a neuvěřitelnou délku. Poskytuje odvážný vzhled, sytou a intenzivní barvu a napomáhá řasám vypadat zdravě. Dík obsahu vitaminu E je hydratuje.

Růžový čisticí gel4. Čisticí gel s růží – vůně a svěží pocit, který zanechá na vaší pleti po použití, vytváří příjemný pečující rituál. Hloubkově čistí pleť a zanechává na ní svěží a zářivý vzhled. Hloubkově odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu. Použití: Jemně vmasírujte do vlhké pleti obličeje a následně opláchněte teplou vodou. Používejte dvakrát denně.

Dr. C. Tuna Gel s aloe vera5. Aloe vera gel – gel obsahuje 93% koncentrát aloe vera, který je schválen Ecocert-em a certifikován IASC (Mezinárodní vědecká rada pro aloe). Působí na pokožce jako ochrana proti všem kožním problémům. Složení je obohaceno o výtažky z hroznových semen a má rychle absorpční vlastnosti. Uvolňuje celé tělo a dodává pokožce přirozený lesk. Použití: Naneste dostatečné množství na pokožku, speciální pozornost věnujte suchým a citlivým místům. Nanášejte podle potřeby. Nenanášejte na poraněnou pokožku.