Srpnová FB soutěž

E02252BB-B7CE-4AE1-A650-9FB2056E83E1

Připravila jsem si pro vás novou soutěž na Facebooku. Tentokrát si vylosovaný výherce bude moct vybrat z 5 produktů, které jsou popsány níže . A jaké jsou podmínky?

  1. Dej to se mi líbí mé FB stránce Farmasi Cz/Sk.
  2. Dej to se mi líbí příspěvku o soutěži na Facebooku.
  3. Do komentáře označ 3 osoby, které také rády soutěží + název produktu, který bys rád/a vyhrál/a v případě, že tě vylosuji. Komentáře se mohou opakovat, ale vždy musíš označit nové soutěžící a připsat název produktu, který chceš vyhrát.
  4. SDÍLEJ TENTO PŘÍSPĚVEK NA SVŮJ PROFIL.
  5. Soutěž potrvá do soboty 31.8.2019 do půlnoci a na pozdější komentáře nebude brán zřetel. Poté vylosuji jednoho výherce, který dostává výhru, kterou napsal do komentáře.

Tato soutěž není žádným způsobem provozována, ani propojena s Facebookem a Facebook za ni neodpovídá.

A o co soutěžíme?

Výsledek obrázku pro aloe mask farmasi1. Pleťová maska s aloe vera – Rychle působící maska vhodná pro všechny typy pleti dodává pocity pohody během celého dne. Maska poskytuje pleti hydrataci, osvěžuje ji a zanechává ji jemnou a hladkou. Naneste na očištěnou pleť obličeje a na krk, jemně vmasírujte. Nechte působit 15 minut a následně opláchněte teplou vodou. Používejte 1 až 2-krát do týdne.

Výsledek obrázku pro tea tree shower gel farmasi2. Tea Tree sprchový gel – Odstraňuje přebytečný kožní maz a čistí pokožku, zároveň jí dodává osvěžení a vyrovnává přirozené pH. Výborný na akné.

Výsledek obrázku pro black mask farmasi3. Detoxikační černá maska s aktivním uhlím – Maska přitahuje nečistoty, černé tečky a odumřelé buňky jako magnet. Zároveň čistí pleť a pomáhá snižovat tvorbu černých teček. Aplikujte 1-2 krát do týdne. Naneste silnější vrstvu na pleť obličeje a pokožku krku, přičemž se vyhněte oblasti kolem očí, rtů a linii vlasů. Počkejte 25-30 minut, dokud maska nezaschne. Následně masku sloupněte.

Výsledek obrázku pro garlic oil farmasi4. Revitalizační olej na vlasy s česnekovým olejem – se svým koncentrovaným složením poskytuje ideální péči o slabé a jemné vlasy náchylné k vypadávání. Složení je obohaceno o slunečnicový a sladký mandlový olej, minerály a vitamín E. Olej se snadno oplachuje, pomáhá stimulovat vlasové folikuly a posilovat konečky vlasů, které mají tendenci se lámat. Vaše vlasy zanechá zdravé a zářivé.

Výsledek obrázku pro farmasi bronzing oil 5. Mrkvový olej na opalování SPF 6 – díky mrkvovému oleji zvýrazní vaše opálení. Krásně hydratuje, vyživuje, rychle se vstřebává, má ochranný faktor 6 a nešpiní oblečení.