Make-up

DVOUFÁZOVÁ ŘASENKA DOUBLE LASH EXTEND

Dvoufázová řasenka DOUBLE LASH EXTEND, která ve FARMASI trhá rekordy v prodeji. Nejdříve naneseme stříbrnou část, která řasy oddělí a prodlouží, poté naneseme fialkovou část, která jim dodá dokonalý objem. Vhodná i pro velmi citlivé oči.

SÉRUM NA OBOČÍ A ŘASY

Jedinečný komplex Capixyl ™ v séru pomáhá růstu, posiluje obočí a řasy a zabraňuje jejich předčasnému vypadávání. Vyživující složky komplexu stimulují vlasové folikuly, čímž dělají řasy a obočí hustšími, luxusnějšími a delšími. Pro dlouhé, objemné řasy a silné obočí.

TEKUTÉ MATNÉ RTĚNKY

Vyzkoušela jsem už spoustu dlouhotrvajících matných rtěnek a vyhodila za ně spoustu peněz a ty od Farmasi jsou pro mě TOP! A to z toho důvodu, že opravdu dlouho vydrží. Neprezentujeme jako ostatní firmy, že vydrží celý den – žádná taková rtěnka neexistuje, u těch z Farmasi mám odzkoušeno, že když se ráno nalíčím, tak doplňuji až někdy po obědě a vystačí to až do večera, mezitím celé dopoledne a odpoledne krásně drží, i když piju a dám si nějakou svačinku apod. Pokud jdu někde na ples, večírek, používám zásadně tyto rtěnky. Co také oceňuji, že nevysušují rty! Pouze v zimním období používám vždy balzám na rty pod každou rtěnku, protože naše rty jsou všeobecně v tomto období náchylnější k vysušování a popraskání. Nyní jsem si velmi oblíbila náš novější Podkladový balzám na rty – pěkně rty vyhlazuje a vyplňuje jemné nerovnosti a rtěnka pak vypadá na rtech ještě lépe.

MAKE-UP

VFX make-up je naprostá bomba! Dříve jsem vyhazovala peníze za předražené make-upy, které se nedají srovnat s tímto od Farmasi. Sedí i velmi citlivé pleti, perfektně kryje a zároveň nevypadá jako maska a vydrží celý den.

LESKY NA RTY

Nafotila jsem pro vás naše skvělé metalické lesky s vysokým leskem, které jsou velmi trendy.

RTĚNKY ROUGE

Tyto rtěnky jsem si velmi oblíbila, protože skvěle pigmentují a vyživují rty díky makadamiovému oleji.