O mně

Ahoj,

jmenuji se Klára a vítám vás na svých stránkách.

Od 15 let se aktivně zajímám o kosmetiku. Jsem atopik s velmi citlivou pokožkou a dlouho jsem hledala a zkoušela produkty, které by mi pomohly. Vyzkoušela jsem toho fakt hodně a dnes je to více než rok, co používám výhradně tuto značku a nedám na ni dopustit.

Vyhovují mi nejen produkty pro každodenní péči a hygienu, ale i vysoce kvalitní dekorativní kosmetika jak z pohledu spotřebitelky, tak make-up artist při mé práci.

Od 18 let jsem si při studiu na vysoké škole dokázala vybudovat slibnou kariéru a mít nadstandardní příjmy u jedné americké kosmetické společnosti. Ale řekněte sami, bavilo by vás nabízet kosmetiku, kterou vy sami nepoužíváte?

I přesto, že jsem byla v minulé firmě vysoce hodnocená a několikrát byla mezi TOP 20, jsem ve 27 letech udělala zásadní životní krok – uvědomila jsem si, že chci nabízet přírodní kosmetiku, a tak jsem ukončila spolupráci a začala si budovat příjem úplně od začátku. Pro někoho jako jsem já, kdo se pohybuje v tomto odvětví tolik let, je opravdu radost mít od zákazníků takovou pozitivní zpětnou vazbu, číst si děkovné zprávy za doporučení a vidět účinky produktů na vlastní oči. Je super mít zákazníky, které nezajímá jen cena, ale hlavně kvalita.

Neříkám, že to bylo a je vždy jednoduché. Na trhu je toho hodně a získat si důvěru není jen tak. Začala jsem nabízet produkty FARMASI od srdce a s radostí je půjčovala lidem k vyzkoušení a těšila se na jejich reakce a zpětné vazby. První měsíce jsem žila z našetřených peněz, ale počet spokojených zákazníků rostl každým dnem. Po roce jsem byla na stejném příjmu jako v předchozí firmě po 9 letech. Nyní, po třech letech spolupráce, je můj příjem třikrát vyšší a patřím mezi TOP 3 nejúspěšnější sponzory v Centrální Evropě. Díky Farmasi jsem procestovala nádherná místa a potkala skvělé lidi, kteří se mi stali i přáteli.

Pokud vás to zaujalo, napište. Ráda ve svém skvělém týmu přivítám všechny, které baví kosmetika, komunikace s lidmi a chtějí v životě něco dokázat nebo si prostě jen chtějí vyzkoušet konkrétní produkt z naší nabídky.

S chutí se vám budu věnovat a předám své dlouholeté zkušenosti.

Moje práce