O Farmasi

Úspěch není jen o štěstí, ale je výsledkem obětavé práce a vrcholem zkušeností. V roce 1950 Dr. C. Tuna s rodinou založil kosmetickou firmu, která přinášela lidem kvalitní a zdravé výrobky a zabezpečovala stabilní budoucnost.

Továrna je postavená v Omerli, v Istanbulu, obklopená lesy a kopci. FARMASI produkuje více než 2000 druhů výrobků. Její továrny zabírají oblast 145.000m² a používají ligh-tech zařízení integrované výroby. V roce 2018 jsme se stali číslem jedna v přímém prodeji v Turecku. Vyrábíme  širokou škálu produktů, od dekorativní kosmetiky a parfémů, produktů pro péči o pleť a tělo, dentální péči, vlhčené utěrky a ekologické čistící prostředky pro domácnost. Všechny výrobky jsou vyráběny podle receptur Dr. C. Tuny, splňují nejvyšší standardy ochrany zdraví spotřebitele a všechny jsou certifikovány v nezávislých mezinárodních společnostech. Netestujeme na zvířatech a naše produkty neobsahují živočišné složky, takže jsou vhodné pro vegany. Naše produkty neobsahují škodlivé parabeny, barviva a zbytečnou chemii. Zubní pasty jsou bez lepku a fluoridu a roll-ony bez hliníku.

FARMASI vyváží své produkty do 125 zemí, dosáhla 365 miliónů spotřebitelů a má přes  50000 prodejních míst. Společnost stále expanduje a otevírá nové trhy, v současné době startujeme prodej v USA a Rumunsku. Tajemství úspěchu není jen v naší obrovské kapacitě, ale také v zásadním rozhodnutí majitele společnosti Hakana Omer Tuny dát prostor výdělečné příležitosti ve vybraných krajinách šikovným lidem. Přišel s myšlenkou neprodávat produkty přes distribuční společnosti, ale pracovat při prodeji přímo se spotřebiteli. Od roku 2010 FARMASI změnilo systém prodeje a vytvořilo vlastní Multi-Level Marketing, který čerpal ze zkušeností s prodejem v Turecku. To dynamicky nastartovalo prodej výrobků FARMASI.

V současnosti se systémem MLM prodávají produkty FARMASI ve 20 zemích a obrat společnosti se zvyšuje velmi vysokým tempem. FARMASI nejen drží krok s novými světovými trendy, ale ve vlastních vývojových laboratořích dokáže vyvíjet nové výrobky rychleji než konkurence.

FARMASI podporována třemi generacemi rodiny Tuna se posouvá stále výše.

Od ledna 2017 působí Farmasi i v České republice. Kvalitní produkty bez parabenů, ftalátů, formaldehydu a triclosanu za dostupné ceny si rychle získávají své zákazníky. Jako novinka na českém trhu nabízíme jedinečnou příležitost pro všechny, kteří si s námi chtějí budovat kariéru a plnit sny.